Najczęściej kupowane

Zdrowy Bidon BIKE Góry pomarańczowy 0,5L Nr produktu: V050280

Nowy

Zdrowy Bidon - czym zasłużył na tę nazwę?

 • bidon je produkowany z materiałów stosowanych w medycynie i przemyśle farmaceutycznym
  Materiał ten jest stosowany na przykład w sprzęcie medycznym na oddziałach intensynej opieki.Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest aseptyczność oraz dbałość o najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa.   

Więcej szczegółów

29,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

ZALETY

Zdrowy Bidon - czym zasłużył na tę nazwę?

 • bidon je produkowany z materiałów stosowanych w medycynie i przemyśle farmaceutycznym
  Materiał ten jest stosowany na przykład w sprzęcie medycznym na oddziałach intensynej opieki.Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest aseptyczność oraz dbałość o najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa.   
 • bez ftalanów i wolny od Bisfenolu A (BPA)
  Zdrowy Bidon nie zawiera żadnych opisanych wyżej toksycznych substancji. Radzimy użytkownikom uważne zapoznawać się z właściwościami bidonów innych producentów, ponieważ zdarza się, że oferowane na rynku bidony są wykonane z tworzyw zawierających toksyczne składniki lub nie nadają się do mycia w zmywarkach.
 • bez zapachów i pleśni
  Zdrowy Bidon nie wchłania zapachów ani pleśni, łatwo można o niego dbać i zapewnić jego idealną czystość. Może być stosowany do wszystkich rodzajów napojów, do 100 C. Bez problemu może być wykorzystywany do napojów mrożonych lub gazowanych.  
 • Zdrowy Bidon spełnia europejskie normy dotyczące wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością:  atesty
 • Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka, nr Op-4827, ważna do 01.03.2019 r.

Dlaczego wybrać Zdrowy Bidon?

  
 • łatwość użycia i utrzymywania w czystości

Po normalnym użytkowaniu Zdrowego bidonu wystarczy wypłukać go ciepłą wodą, w wypadku dłuższego przechowywania ciepłego napoju w bidonie można umyć bidon w zmywarce. Istotne jest dokładne wysuszenie wszystkich części  Zdrowego Bidonu  i przechowywanie otwartego bidonu. 

Wysoka jakość materiału pozwala na wyparzenie Zdrowego Bidonu (temperatura 100 ° C przez 5 minut). Dzięki temu można pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń.

Można podgrzewać napoje w bidonie w kuchence mikrofalowej (moc 900W przez 2 minuty). (Certyfikaty)

Zdrowy Bidon  można łatwo myć dzięki szerokim otworom. Poszczególne części zakrętki (rys. Komponenty) można zdemontować i wyczyścić oddzielnie. Ustnik można zdjąć  za pomocą silniejszego pociągnięcia. Należy regularnie kontrolować uszczelkę, która zapobiega przypadkowemu wyciekaniu napojów.

 • oryginalne wzornictwo i duży wybór
  W barwnej kolekcji nowych wzorów znajdzie się coś dla każdego - dzieci, młodzieży, rodziców i seniorów. Każdy Zdrowy Bidon może być oryginalny! Stwórz własny Zdrowy bidon z dostępnych elementów i dostosuj go do własnych potrzeb. Możesz wybierać spośród trzech rozmiarów: 0,5 litra; 0,7 litra; 1 litr, co jest wygodne dla rodziny, a także zajęć sportowych i zdrowotnych. Można go nosić w torebce, tornistrze, plecaku, podczas jazdy na rowerze, czy w samochodzie, po prostu wszędzie. Zaletą tego nowoczesnego bidonu jest lekka i łatwa obsługa, która jest ceniona zwłaszcza przez dzieci, seniorów i osoby niepełnosprawne. Dodatkowo można wybrać przezroczysty Zdrowy Bidon, co pozwoli na kontrolę ilości spożywanego napoju. 
 • dluga żywotność dzięki częściom zamiennym
  Zdrowego Bidonu można używać przez wiele lat, a raz na jakiś czas za niewielką kwotę "odmłodzić" go. Kupując części zamienne (pełna nakrętka, ustnik lub uszczelki) można łatwo wydłużyć jego żywotność w znaczącym stopniu. Pozwoli to zaoszczędzić pieniądze i chronić środowisko. Zimą polecamy użycie osłon termicznych z neoprenu, które chronią Zdrowy bidon przed działaniem czynników mechanicznych, a także pozwalają utrzymać napój w pożądanej temperaturze.

Zdrowy Bidon - więcej niż zwykły bidon

 • promuje zdrowy styl życia
  Pomaga kontrolować prawidłowe spożycie płynów, co jest ważne dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Jest to bardzo pomocne - nawet jeśli dziecko pije niechętnie, to często po prostu lubi używać ulubionego bidonu. Zdrowy Bidon jest bardzo popularny wśród matek karmiących, dla których regularne i obfite przyjmowanie płynów jest niezbędne. Oczywiście jest też szeroko stosowany przez wszystkich ludzi aktywnych (lekkoatletyka, piłka nożna, hokej,  bieganie, koszykówka, tenis, pływanie, itp).
 • bezpieczny dla środowiska
  Dostępne na rynku butelkowane napoje są kosztowne, a ich opakowania - niekorzystne dla środowiska. Zdrowy bidon zapewnia wiele lat użytkowania, oszczędność, pomaga chronić środowisko, i, co najważniejsze, zdrowie - wiemy co pijemy my i nasze dzieci. Zdrowy bidon w pełni nadaje się do recyklingu i jest przyjazny dla środowiska. 
 • wyprodukowany w Czechach
  Rozwój i produkcja odbywa się w Czechach w Żaclerzu niedaleko granicy z Polską. Tutaj nadzorujemy jakość, badamy potrzeby przedsiębiorców i staramy się spełniać życzenia naszych klientów. Jakośc Zdrowego Bidonu potwierdzają nie tylko atesty, ale także liczne nadsyłane do nas opinie klientów. Zdrowy Bidon i jego komponenty można bez problemu kupić w szerokiej sieci sklepów detalicznych (sklepów z towarami dla dzieci, artykułami sportowymi, szkolnymi i biurowymi itp.) w Czechach, na Morawach i Słowacji.  
 • CERTYFIKATY

  Zdrowy bidon spełnia najnowsze i najwyższe wymagania określone w przepisach Unii Europejskiej dotyczących artykułów mających kontakt z zywnością:

  • ROZPORZĄDZENIE (WE) NR 1935/2004 PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY z dnia 27 października 2004 r. w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością oraz uchylające dyrektywy 80/590/EWG i 89/109/EWG.
  • Rozporządzenie Komisji (UE) nr. 10/2011 z dnia 14 stycznia 2011 roku w sprawie materiałów i wyrobów z tworzyw sztucznych przeznaczonych do kontaktu z żywnością z późniejszymi zmianami.

  Zdrowy bidon badano w następujących laboratoriach:

  • Instytut Badań i Certyfikacji, a.s. Zlin, Świadectwo nr 472107995
  • Instytut Badań i Certyfikacji, a.s. Zlin, sprawozdanie z badań nr 412103535
  • Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka, nr Op-4827, ważna do 01.03.2019 r.