Najczęściej kupowane

Nowy ZAKRĘTKA NIEBIESKA USTNIK CZERWONY ZDROWY BIDON HEALTHY BOTTLE Zobacz większe

ZAKRĘTKA NIEBIESKA USTNIK CZERWONY ZDROWY BIDON HEALTHY BOTTLE

Nowy

Zakrętka średnioniebieska / ustnik czerwony

Nr produktu: VPVZ0239

ZAWARTOŚC:

-ZAKRĘTKA

=USTNIK

-USZCZELKA

Więcej szczegółów

8,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Części zamienne

Wielką zaletą Zdrowego Bidonu jest możliwość przedłużenia żywotności bidonu poprzez wykorzystanie oferowanych przez nas części zamiennych. Dodatkowo, niewiele inwestując, można w prosty sposób przywrócić sprawność bidonu lub całkowicie zmienić jego wygląd. Dzięki temu możliwe jest stworzenie własnej wersji kolorystycznej Zdrowego Bidonu. Jest to szczególnie przydatne w wypadku kontaktów dzieci z grupą rówieśników,w której ktoś już używa Zdrowego Bidonu. A może macie dwoje dzieci, które chciałyby taki sam bidon? Prostą wymianą ustnika lub zakrętki łatwo można stworzyć własną wersję bidonu. Radzimy regularnie kontrolować stan techniczny wszystkich elementów bidonu. Szczególnie ustniki bywają elementem, ktorego trwałośc jest wystawiana na próbę przez dziecięce ząbki. Należy też zwracać uwagę na uszczelkę pod zakrętką, która może „zapodziać“ się w zmywarce.

Właściwości  Zdrowego Bidonu:

 • produkowany z wysokiej jakości materiału stosowanego w medycynie i przemyśle farmaceutycznym
 • bez ftalanów i wolny od Bisfenolu A (BPA)
 • odpowiedni dla napojów o temperaturze do 100°C
 • nadajesię do mycia w zmywarkach
 • Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka, nr Op-4827, ważna do 01.03.2019 r.
 • całkowicie szczelny – zastosowany został specjalny system zamykania ustnika oraz O - ring przy zakrętce
 • nie wchłania zapachów, odporny na powstawanie pleśni
 • dzięki dostępnym częściom zamiennym Zdrowy Bidon ma długą żywotność oraz daje użytkownikom możliwość tworzenia własnych kombinacji kolorystycznych

  Jak wymieniać części Zdrowego bidonu®?

  Wymiana ustnika / długiego ustnika

  Zdarza się, że dzieci uszkodzą ząbkami ustnik, co może powodować niszczelność bidonu. Szczelność ustnika jest zapewniona poprzez sytem OPEN/CLOSE. W pozycji OPEN ustnik da się całkowicie wyciągnąć - mocnym ruchem skierowanym do góry. Nowy ustnik należy wcisnąć a następnie skontrolować działanie systemu OPEN/CLOSE.

  Wymiana uszczelki pod zakrętką

  Przy długim korzystaniu z bidonu może dojść do stopniowego zużycia się elastycznej uszczelki, znajdującej się w zakrętce. Zdarza się, że uszczelka zgubi się przy myciu ręcznym lub w zmywarce. Jeśli Zdrowy Bidon® zaczyna być nieszczelny, warto sprawdzić uszczelkę w zakrętce. Wymiana uszczelki w zakrętce Zdrowego bidonu® przywróci go do stanu pierwotnej niezawodności.

  Wskazówka, jak łatwo wymienić uszczelkę:

  Uszczelkę z zakrętki wyjmuje się za pomocą kilkukrotnego, mocnego uderzenia o płaską powierzchnię, np. stół. Można też wyjąć uszczelkę z zakrętki przy pomocy cienkiego przedmiotu. Nową uszczelkę można wcisnąć do rowka w zakrętce za pomocą np. płaskiej strony łyżeczki, czy przy pomocy sztućca. Nakrętkę należy dokręcić, dzięki czemu uszczelka znajdzie się we właściwym położeniu, zaś Twój bidon będzie ponownie gotowy do użycia.