Najczęściej kupowane

NAKRYWKA FLOPPY ZDROWY BIDON ANTRACYT

Nowy

Nakrywka FLOPPY do Zdrowego Bidonu- pasuje idealnie do wszystkich pojemności bidonów, dodatkowo zabezpecza ustnik.

Więcej szczegółów

7,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Części zamienne

 

Stwórz swoją wersję kolorystyczną lub wydłuż żywotność Twojego Zdrowego Bidonu za pomocą części zamiennych.

 
Masz dwoje dzieci, które chciałyby taki sam bidon?
Prostą wymianą ustnika lub zakrętki łatwo stworzysz różne wersje.
 
Dzięki elastyczności naszego ustnika możesz go codziennie wyciągnąć i umyć lub opłukać osobno!
Regularnie myj ustnik i kontroluj stan techniczny elementów bidonu.   

Witamy!

Zdrowy Bidon od wielu lat cieszy się powodzeniem się wśród wielu matek, dzieci i aktywnych ludzi, którzy dbają o swoje zdrowie. Zdrowy Bidon umożliwia zabieranie ze sobą zdrowych napojów. Jest wykonany z nietoksycznego materiału, polipropylenu medycznego. Materiał ten został opracowany specjalnie do celów medycznych i farmaceutycznych, a obecnie stosowany jest w medycynie. Ponadto, Zdrowy Bidon przynosi wiele innych korzyści.

WŁAŚCIWOŚCI ZDROWEGO BIDONU

- produkowany z wysokiej jakości materiału stosowanego w medycynie i przemyśle farmaceutycznym

- bez ftalanów i wolny od Bisfenolu A (BPA)

- odpowiedni dla napojów o temperaturze do 100°C

- nadaje się do mycia w zmywarkach

- Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka, nr Op-4827, ważna do 01.03.2019 r.

- wykonany z polipropylenu – 5 – PP

- higiena - elastyczny ustnik, który można wygodnie wyjąć i umyć po każdym użyciu

- całkowicie szczelny – dzięki specjalnemu systemowi zamykania ustnika oraz uszczelce O-ring w

zakrętce

- nie wchłania zapachów, odporny na powstawanie pleśni

- części zamienne - długa żywotność oraz możliwość tworzenia własnych kombinacji kolorystycznych

- wysokości włącznie z zakrętką i ustnikiem: 0,5 l – 185 mm, 0,7 l – 230 mm, 1,0 l – 305 mm

- średnica każdej pojemności – 75 mm

Zdrowy Bidon to produkt, który zaspokaja potrzeby użytkowników a równocześnie spełnia wysokie standardy jakościowe. Bidony spełniają europejską normę bezpieczeństwa EU 10/2011. Tutaj możecie się dowiedzieć więcej na ten temat.

Zalety

Zdrowy Bidon - czym zasłużył na tę nazwę?

- bidon jest produkowany z materiałów stosowanych w medycynie i przemyśle farmaceutycznym
Materiał ten jest stosowany na przykład w sprzęcie medycznym na oddziałach intensynej opieki.Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest aseptyczność oraz dbałość o najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa.

- bez ftalanów i wolny od Bisfenolu A (BPA)
Zdrowy Bidon nie zawiera żadnych opisanych wyżej toksycznych substancji. Radzimy użytkownikom uważne zapoznawać się z właściwościami bidonów innych producentów, ponieważ zdarza się, że oferowane na rynku bidony są wykonane z tworzyw zawierających toksyczne składniki lub nie nadają się do mycia w zmywarkach.

- bez zapachów i pleśni
Zdrowy Bidon nie wchłania zapachów ani pleśni, łatwo można o niego dbać i zapewnić jego idealną czystość. Może być stosowany do wszystkich rodzajów napojów, do 100 C. Bez problemu może być wykorzystywany do napojów mrożonych lub gazowanych. 

- Zdrowy Bidon spełnia europejskie normy dotyczące wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością

- Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka, nr Op-4827, ważna do 01.03.2019 r.

Dlaczego wybrać Zdrowy Bidon?

- łatwość użycia i utrzymywania w czystości

Po normalnym użytkowaniu Zdrowego bidonu wystarczy wypłukać go ciepłą wodą, w wypadku dłuższego przechowywania ciepłego napoju w bidonie można umyć bidon w zmywarce. Istotne jest dokładne wysuszenie wszystkich części  Zdrowego Bidonu  i przechowywanie otwartego bidonu. 

Wysoka jakość materiału pozwala na wyparzenie Zdrowego Bidonu (temperatura 100 ° C przez 5 minut). Dzięki temu można pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń.

Można podgrzewać napoje w bidonie w kuchence mikrofalowej (moc 900W przez 2 minuty)

Zdrowy Bidon  można łatwo myć dzięki szerokim otworom. Poszczególne części zakrętki (rys. Komponenty) można zdemontować i wyczyścić oddzielnie. Ustnik można zdjąć  za pomocą silniejszego pociągnięcia. Należy regularnie kontrolować uszczelkę, która zapobiega przypadkowemu wyciekaniu napojów.

- oryginalne wzornictwo i duży wybór
W barwnej kolekcji nowych wzorów znajdzie się coś dla każdego - dzieci, młodzieży, rodziców i seniorów. Każdy Zdrowy Bidon może być oryginalny! Stwórz własny Zdrowy bidon z dostępnych elementów i dostosuj go do własnych potrzeb. Możesz wybierać spośród trzech rozmiarów: 0,5 litra; 0,7 litra; 1 litr, co jest wygodne dla rodziny, a także zajęć sportowych i zdrowotnych. Można go nosić w torebce, tornistrze, plecaku, podczas jazdy na rowerze, czy w samochodzie, po prostu wszędzie. Zaletą tego nowoczesnego bidonu jest lekka i łatwa obsługa, która jest ceniona zwłaszcza przez dzieci, seniorów i osoby niepełnosprawne. Dodatkowo można wybrać przezroczysty Zdrowy Bidon, co pozwoli na kontrolę ilości spożywanego napoju. 

- dluga żywotność dzięki częściom zamiennym
Zdrowego Bidonu można używać przez wiele lat, a raz na jakiś czas za niewielką kwotę "odmłodzić" go. Kupując części zamienne (pełna nakrętka, ustnik lub uszczelki) można łatwo wydłużyć jego żywotność w znaczącym stopniu. Pozwoli to zaoszczędzić pieniądze i chronić środowisko. Zimą polecamy użycie osłon termicznych z neoprenu, które chronią Zdrowy bidon przed działaniem czynników mechanicznych, a także pozwalają utrzymać napój w pożądanej temperaturze.

Zdrowy Bidon - więcej niż zwykły bidon

promuje zdrowy styl życia
Pomaga kontrolować prawidłowe spożycie płynów, co jest ważne dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Jest to bardzo pomocne - nawet jeśli dziecko pije niechętnie, to często po prostu lubi używać ulubionego bidonu. Zdrowy Bidon jest bardzo popularny wśród matek karmiących, dla których regularne i obfite przyjmowanie płynów jest niezbędne. Oczywiście jest też szeroko stosowany przez wszystkich ludzi aktywnych (lekkoatletyka, piłka nożna, hokej,  bieganie, koszykówka, tenis, pływanie, itp).

bezpieczny dla środowiska
Dostępne na rynku butelkowane napoje są kosztowne, a ich opakowania - niekorzystne dla środowiska. Zdrowy bidon zapewnia wiele lat użytkowania, oszczędność, pomaga chronić środowisko, i, co najważniejsze, zdrowie - wiemy co pijemy my i nasze dzieci. Zdrowy bidon w pełni nadaje się do recyklingu i jest przyjazny dla środowiska. 

wyprodukowany w Czechach
Rozwój i produkcja odbywa się w Czechach w Żaclerzu niedaleko granicy z Polską. Tutaj nadzorujemy jakość, badamy potrzeby przedsiębiorców i staramy się spełniać życzenia naszych klientów. Jakośc Zdrowego Bidonu potwierdzają nie tylko atesty, ale także liczne nadsyłane do nas opinie klientów. Zdrowy Bidon i jego komponenty można bez problemu kupić w szerokiej sieci sklepów detalicznych (sklepów z towarami dla dzieci, artykułami sportowymi, szkolnymi i biurowymi itp.) w Czechach, na Morawach i Słowacji. 

Certyfikaty

Zdrowy bidon spełnia najnowsze i najwyższe wymagania określone w przepisach Unii Europejskiej dotyczących artykułów mających kontakt z zywnością:

ROZPORZĄDZENIE (WE) NR 1935/2004 PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY z dnia 27 października 2004 r. w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością oraz uchylające dyrektywy 80/590/EWG i 89/109/EWG.

Rozporządzenie Komisji (UE) nr. 10/2011 z dnia 14 stycznia 2011 roku w sprawie materiałów i wyrobów z tworzyw sztucznych przeznaczonych do kontaktu z żywnością z późniejszymi zmianami.

Zdrowy bidon badano w następujących laboratoriach:

Instytut Badań i Certyfikacji, a.s. Zlin, Świadectwo nr 472107995

Instytut Badań i Certyfikacji, a.s. Zlin, sprawozdanie z badań nr 412103535

Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka, nr Op-4827, ważna do 01.03.2019 r.

-