FABRYKA RAKIET

Condition Nowość

SCIENCE 4 YOU

FABRYKA RAKIET

 

 

 

PRODUCENT: TREFL

WYMIARY OPAKOWANIA: 38,0 X 29,5 X 8,0 CM

More details

69,99 zł

Science4you - Fabryka RAKIET

17 eksperymentów

Dowiedz się jak balon może stać się niesamowitą rakietą i urządź zawody z rakietami!

Dzięki książeczce edukacyjnej umieszczonej w zestawie "Fabryka Rakiet" dowiesz się jak:

- stworzyć niewiarygodne rakiety i paliwo do nich

- jak zbudować wiatromierz i barometr, aby móc prognozować pogodę

- jak zatrzymać wodę w miarce odwróconej do góry dnem

- jak zachęcić przyjaciół do udziału w wyścigu niesamowitych rakiet

- jak dzięki rakietom wybrać się na misję w przestworza

 

Więcej na stronie science4you.trefl.com 

 

Seria Science4you to linia produktów dla dzieci w wieku od 8 lat.

Nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu zabawek pokazuje, że dzieci najchętniej rozwijają swoje umiejętności poznawcze poprzez zabawę. Badania naukowe dowodzą, że dzięki przeprowadzaniu doświadczeń i w trakcie zabawy uwalnia się ważny neuroprzekaźnik tj. dopamina, która odpowiada za energię, samopoczucie i motywuje do działania. Seria Science4You od firmy Trefl ma na celu wzbudzenie w dzieciach pozytywnych reakcji, oferując im możliwość przeprowadzania eksperymentów, co zwiększa ich ciekawość świata i umacnia chęć do nauki.

Bawiąc się naszymi zestawami naukowymi dzieci zdobędą nowe umiejętności i wykorzystają drzemiący w nich potencjał.

Umiejętności motoryczne: Rozwój sprawności motorycznej jak i koordynacji oko – ręka jest bazą do nauki podstawowych czynności jak np. pisania. Zestawy Naukowe wymagają wykorzystywania umiejętności motorycznych co wpływa na ich udoskonalenie.

Koncentracja: Umiejętność skupienia uwagi na wykonywanym doświadczeniu jest bardzo dobrym ćwiczeniem do nabycia sprawności łatwego uczenia się i przyswajania wiedzy z różnych dziedzin.

Edukacja: Przygotowane przez specjalistów książeczki edukacyjne będące dużym uzupełnieniem samej instrukcji zawierają wiele ciekawych informacji z danej dziedziny, a także kolorowe zdjęcia i rysunki. Dzięki temu poza samym zestawem naukowym dzieci otrzymują także bardzo ciekawą i cenną lekturę.

Kreatywność: Doświadczenia przygotowane zostały w taki sposób, aby pozostawić dzieciom dowolność w użyciu np. barwników, czy zapachów. Dzięki temu nasi mali naukowcy mają możliwość stworzenia niepowtarzalnych kolorów świec, mydeł czy zapachów perfum.

Umiejętność pracy w zespole: Doświadczenia w naszych zestawach naukowych zostały przygotowane w taki sposób, aby mogły brać w nim udział całe grupy dzieci. Dzięki temu uczestnicy edukacyjnej zabawy nabywają umiejętności współpracy z innymi, w większym zespole.

30 produktów w tej kategorii