FABRYKA EKSPLOZJI

Condition Nowość

Science4you - Fabryka Eksplozji

25 eksperymentów

Dowiedz się jak uzyskać fantastyczny fajerwerk z reakcji chemicznej oraz jak zrobić gazową bombę. Naucz się robić zabawną wybuchową torebkę oraz dowiedz się jak nakłuć balon bez przebijania go.

More details

69,99 zł

Drodzy rodzice i opiekunowie,

Seria Science4you to linia produktów dla dzieci w wieku od 8 lat.

Nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu zabawek pokazuje, że dzieci najchętniej rozwijają swoje umiejętności poznawcze poprzez zabawę. Badania naukowe dowodzą, że dzięki przeprowadzaniu doświadczeń i w trakcie zabawy uwalnia się ważny neuroprzekaźnik tj. dopamina, która odpowiada za energię, samopoczucie i motywuje do działania. Seria Science4You od firmy Trefl ma na celu wzbudzenie w dzieciach pozytywnych reakcji, oferując im możliwość przeprowadzania eksperymentów, co zwiększa ich ciekawość świata i umacnia chęć do nauki.

Bawiąc się naszymi zestawami naukowymi dzieci zdobędą nowe umiejętności i wykorzystają drzemiący w nich potencjał.

Umiejętności motoryczne: Rozwój sprawności motorycznej jak i koordynacji oko – ręka jest bazą do nauki podstawowych czynności jak np. pisania. Zestawy Naukowe wymagają wykorzystywania umiejętności motorycznych co wpływa na ich udoskonalenie.

Koncentracja: Umiejętność skupienia uwagi na wykonywanym doświadczeniu jest bardzo dobrym ćwiczeniem do nabycia sprawności łatwego uczenia się i przyswajania wiedzy z różnych dziedzin.

Edukacja: Przygotowane przez specjalistów książeczki edukacyjne będące dużym uzupełnieniem samej instrukcji zawierają wiele ciekawych informacji z danej dziedziny, a także kolorowe zdjęcia i rysunki. Dzięki temu poza samym zestawem naukowym dzieci otrzymują także bardzo ciekawą i cenną lekturę.

Kreatywność: Doświadczenia przygotowane zostały w taki sposób, aby pozostawić dzieciom dowolność w użyciu np. barwników, czy zapachów. Dzięki temu nasi mali naukowcy mają możliwość stworzenia niepowtarzalnych kolorów świec, mydeł czy zapachów perfum.

Umiejętność pracy w zespole: Doświadczenia w naszych zestawach naukowych zostały przygotowane w taki sposób, aby mogły brać w nim udział całe grupy dzieci. Dzięki temu uczestnicy edukacyjnej zabawy nabywają umiejętności współpracy z innymi, w większym zespole.

Science4you - Fabryka Eksplozji

25 eksperymentów

Dowiedz się jak uzyskać fantastyczny fajerwerk z reakcji chemicznej oraz jak zrobić gazową bombę. Naucz się robić zabawną wybuchową torebkę oraz dowiedz się jak nakłuć balon bez przebijania go.

Z książeczką zapoznasz się z chemią wybuchów oraz jak przebiega reakcja spalania!

 • Waga opakowania jednostkowego (kg): 0.4566
 • Wymiar opakowania jednostkowego (mm): 380x15x80
 • WIEK 8+
 • ZAWARTOŚĆ KOMPLETU:
  ***książeczka edukacyjna***
  ***wodorowęglan sodu***
  ***kwasek cytrynowy***
  ***sól ***
  ***żelazo w proszku***
  ***czerwony barwnik spożywczy***
  ***zielony barwnik spożywczy***
  ***rękawice ochronne***
  ***okulary ochronne***
  ***lejek***
  ***duże miarki***
  ***małe miarki z pokrywkami***
  ***pipety Pasteura***
  ***plastikowe próbówki***
  ***plastikowe szpatułki***
  ***plastikowy prostokątny pojemnik***
  ***plastikowy okrągły pojemnik***
  ***świeczka***
  ***balony***
  ***drewniane szpatułki***
  ***woreczki strunowe***
  ***kolorowe kartki papieru***
  ***ulotka ,,Buuum"***
  ***dekoracyjne naklejki***

30 produktów w tej kategorii